Pracownik produkcyjny systemów wentylacyjnych (praca w danii) - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-06-27
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Oriens HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/5990

Miejsce pracy: Antoniego Abrahama 1A/2.01, 80-307 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja wentylacji zgodnie z wytycznymi kierownika produkcji. Planowany start: od 10.06.2024 r. (rozpoczęcie szkolenia w Koźminie, w fabryce na produkcji). Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach: 13-23, 9-13.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 do 14 000 PLN
Opis wynagrodzenia: - szkolenie w fabryce, które daje nowe umiejętności,
- stabilne zatrudnienie dzięki stałym kontrahentom,
- pracę w wymiarze 8-10 h dziennie, w miejscowości Aabebraa, w Danii,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 13-23, oraz w soboty w godzinach 9-13
- zatrudnienie w rotacji: 6 tyg pracy/ na 1 tyg wolnego (powrót do Polski) lub 8/2
- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem,
- zarobki 13 euro netto/h
- pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy zlecenie,
- zakwaterowanie,
- codzienny dojazd do pracy,
- organizację podróży (rezerwacja lotów/busa),
- częściową refundacja kosztów podróży.
Zawód: pracownik produkcji
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, mile widziane doświadczenie w produkcji prostokątnych elementów wentylacyjnych, obróbce stali. Obsługa elektronarzędzi, dokładność i sumienność w trakcie pracy na produkcji, ogólna wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji, język angielski mile widziany. Gotowość do wzięcia udziału w 4 tygodniowym szkoleniu przygotowującym do nowego zawodu.

NIP: 5922280720
REGON: 38595436200000
Adres: 83-236 Koźmin 30, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 609 690 087
E-mail: karolina.wolf@oriens.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - docelowo praca w Danii

ostatnia zmiana: 2024-06-28