Elektryk - monter doposażenia elektrycznego do nowych samochodów mercedes-benz, mazda - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-06-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: DANUTA I RYSZARD CZACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/2715

Miejsce pracy: KRAKOWSKA 32, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż doposażenia elektrycznego do nowych samochodów Mercedes-Benz oraz Mazda
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 100 do 6 900 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny 3-mce, następnie na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik elektryk samochodowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Nasze wymagania:
Mile widziane doświadczenie przy montażu doposażenia do nowych samochodów osobowych/dostawczych
wykształcenie minimum średnie techniczne (elektromechanik, elektronik, elektryk samochodowy)
Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, staranność i odpowiedzialność,
Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 40-letnim doświadczeniem
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny 3-miesięczny
Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia organizowane przez markę Mercedes-Benz oraz Mazda

NIP: 8133081378
REGON: 69068979000000
Adres: KRAKOWSKA 32, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@czach.mercedes-benz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.
Kierując maila z podaniem aplikacyjnym na określone stanowisko zgadasz się na przetwarzanie przez Danuta i Ryszard Czach sp. z o.o., ul. Krakowska 32, 35-111 Rzeszów (dalej jako: Administrator), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje wyłącznie dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w art. 22[1] par. 1 Kodeksu Pracy lub w innych przepisach prawa - to jest np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (Twoje imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, kwalifikacje zawodowe, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy wskazane w ogłoszeniu.
Zgoda na udział w rekrutacji, poprzez wysyłkę podania aplikacyjnego jest dobrowolna. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną nam w ten sposób zgodę, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Twoje dane osobowe, zawarte w zgłoszeniu aplikacyjnym, będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę na udział w rekrutacji. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 22[1] par. 1 Kodeksu Pracy jest wymogiem ustawowym brak podania tych danych spowoduje niemożliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia (prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-28