Sprzątaczka. - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-06-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: AGENCJA PROMOCYJNA "KOMFORT MARKET" Beata Oraczewska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2714

Miejsce pracy: GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO 17, 35-222 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie klatki schodowej i korytarzy, sprzątanie pomieszczeń biurowych, odkurzanie wykładzin, wycieranie kurzu z mebli biurowych , parapetów okiennych, opróżnianie koszy ze śmieci i makulatury, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych w toaletach, sprzątanie kuchni, zamykanie okien i drzwi w sprzątanych pomieszczeniach, mycie drzwi i lamperii, mycie okien w miarę potrzeb, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń sprzętu powierzonego do sprzątania, dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia przeznaczone do sprzątania, racjonalne zużycie środków czystości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Posiadanie obywatelstwa polskiego, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, posiadanie nieposzlakowanej opinii, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku pracy, wykształcenie co najmniej podstawowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność dobrej organizacji pracy, obowiązkowość , rzetelność, dokładność, komunikatywność, preferowane osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności pozwalającym na wykonywanie pracy fizycznej na stanowisku sprzątaczka.

NIP: 8130014051
REGON: 690432334
Adres: PODWISŁOCZE 46, 35-309 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 17 852 55 55 wew 702
E-mail: sekretariat@supernowosci24.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: osoby zainteresowanw ofertą proszone są o przesłanie CV na adres sekretariat@supernowosci24.pl lub kontakt telefoniczny 17 852 55 55 wew 702
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-28