Stolarz - Kolbuszowa Górna, podkarpackie

Data dodania: 2024-06-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0425

Miejsce pracy: Kolbuszowa Górna, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: "Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu kolbuszowskiego (II)" w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027
Osoba zatrudniona na stanowisku stolarza będzie odpowiedzialna za szeroki zakres zadań związanych z produkcją i montażem mebli z płyt wiórowych w siedzibie firmy i na miejscu u klienta. Sotlarz będzie wykorzystywał narzędzia stolarskie do wykonywania prac takich jak przerzynanie, struganie, dłutowanie, wiercenie, klejenie, okleinowanie, montowanie i wykańczanie wyrobów drewnianych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za właścicwy dobór narzędzi stolarskich oraz będzie posiadała umiejętność posługiwania się tymi narzędziami. Stolarz będzie obsługiwał różnego rodzaju maszyny do obróbki płyt, takie jak okleiniarka, zaglębiarka, piły tarczowe i taśmowe, strugarki, frezarki, wiertarki i inne.
Osoba na tym stanowisku będzie wykonywać płyty stosowane w meblarstwie z wykorzystaniem obróbki ręcznej i maszynowej.
Stolarz będzie odpowiedzialny za właściwie przygotowanie powierzchni wyrobów z wykorzystaniem urządzeń mechanicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.06.2024
Data zakończenia: 12.05.2026
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: stolarz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność precyzji, znajomosć narzędzi i technologii mile widziane w branży stolarskiej

Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja pozostałych wyrobów z drewna
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Paśko
Nr telefonu: 172271790 w. 281
E-mail: d.pasko@kolbuszowa.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie

ostatnia zmiana: 2024-06-28