Pracownik utrzymania czystości k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-06-25
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: "AMLUX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/07415

Miejsce pracy: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - serwis popołudniowy, sprzątanie biur
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: Nieregularne godziny pracy
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Miejsce pracy: ul.Aleje jerozolimskie 160.
Godziny pracy: 4-6 godzin do ustalenia w przedziale godzin 16.00-7.00.
Zgłoszenia: e-mail: koordynator.rekrutacja@amlux.pl, tel.: 882 147 484.

NIP: 5213039566
REGON: 01612526100000
Adres www: http://www.amlux.pl/
Adres: Grójecka 77, 02-094 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 882 147 484
E-mail: koordynator.rekrutacja@amlux.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-28