Opiekun/asystent osoby starszej niepełnosprawnej - Orzesze, śląskie

Data dodania: 2024-06-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: FUNDACJA PRZYMIERZE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0416

Miejsce pracy: 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: OPIEKUN/ASYSTENT OSOBY STARSZEJ NIEPEŁNOSPRAWNEJ
Zakres podstawowych obowiązków uzależniony jest od stanu zdrowia i potrzeb podopiecznych. Np. ; pomoc w wykonywaniu lub wykonywanie czynności higieniczno pielęgnacyjnych, poprawienie jakości życia poprzez towarzyszenie w codziennych czynnościach, umożliwienie kontaktu z otoczeniem, utrzymanie czystości, itp

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-180 Orzesze (praca opiekuna na terenie miasta Orzesze w miejscu zamieszkania podopiecznego)
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn - pt, godz. 7:00 - 15:00 lub 10.00-18.00 (ostateczne godziny pracy do ustalenia z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + dopłata do paliwa
Możliwość pracy na umowę zlecenie (od 01.07.2024r.do 31.12.2024r.) wysokość wynagrodzenia przy tej umowie wynosi 30.00 zł. brutto stawka godzinowa, ok. 40 godzin tygodniowo.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe (dowolne). Mile widziane wykształcenie uprawniające do świadczenia usług jako opiekun; opiekunka środowiskowa, opiekun medyczny. Asystent osoby z niepełnosprawnością, pielęgniarka, rehabilitant. Doświadczenie mile widziane w opiece nad osobą chorą, niesamodzielną. Referencje od osób, którym była świadczona pomoc min. 3 m-ce. Certyfikat Opiekuna Osoby Starszej, Niepełnosprawnej - mile widziane. Mamy możliwość przeszkolenia osoby chętnej do współpracy i umożliwienie uzyskania certyfikatu oraz podniesienie swoich kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Otwartość i gotowość niesienia pomocy osobom chorym, niepełnosprawnym.
Empatia i wyrozumiałość dla osób, często sfrustrowanych swoim stanem zdrowia, w postępujących procesach związanych, ze starzeniem się organizmu. Traktowanie drugiego człowieka z szacunkiem, tolerancja i wyrozumiałość. Prawo jazdy kat. B. Mogą być również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku.

NIP: 6381838328
REGON: 38375548600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: 43-267 Suszec, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Wróbel
Nr telefonu: 501 436 649
E-mail: f.przymierze@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym, Godziny : pn-pt 9-14, kontakt telefoniczny pn-pt 8-15

ostatnia zmiana: 2024-06-28