Specjalista w dziale utrzymania - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-06-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/1571

Miejsce pracy: Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Samodzielne prowadzenie spraw z zakresu działania Działu Utrzymania zgodnie z regulaminem organizacyjnym Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie,
- Prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem programów, rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania,
- Określanie potrzeb finansowych dla planowanych zadań utrzymaniowych i przy wnioskowaniu o środki na realizację,
- Ocena szkód i opracowywanie planów usuwania skutków powodzi,
- Prowadzenie postępowań administracyjnych, o których mowa w art 191 Ustawy Prawo Wodne
- Uzgadnianie projektów decyzji na podstawie art 53 ust. 4 pkt 6 oraz art. 60 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
- Współpraca z innymi podmiotami w zakresie współfinansowania lub partycypacji w kosztach wód i urządzeń wodnych,
- Uzyskiwanie wymaganych prawem decyzji pozwalających na prowadzenie prac utrzymaniowych.

Godziny pracy: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 25.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony do 3 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Czekamy na kandydata, który:
- posiada wykształcenie wyższe na kierunkach: Gospodarka Wodna, inżynieria Środowiska, ochrona środowiska, hydrologia, melioracja,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia,
- zna przepisy ustaw: Prawo wodne, Prawo Zamówień Publicznych, Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska, Kodeks postępowania administracyjnego, Ustawa o ochronie przyrody
- sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, GIS
- znajomość programów kosztorysowych
- jest dokładny, terminowy, rzetelny.
Dodatkowo docenimy:
- prawo jazdy kat. B.

NIP: 5272825616
REGON: 368302575
Krótki opis działalności gospodarczej: KIEROWANIE PODSTAWOWYMI RODZAJAMI DZIAŁALNOŚCI PUBLICZNEJ
Adres: Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Abdullah Othman
Nr telefonu: 32-250-41-27
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-250-41-27) w godzinach 8:00-16:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 8:00-16:00

ostatnia zmiana: 2024-06-28