Pracownik produkcji - Pajęczno, łódzkie

Data dodania: 2024-06-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0332

Miejsce pracy: Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się
zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, dokonywanie wizualnej
kontroli jakości towaru, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera magazynowego,
ręczne wykładanie towaru na produkcyjne linie, dopasowanie towaru w kartony zgodnie z wagą;
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 28.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : język hiszpański na poziomie A2 w mowie i piśmie - ze względów organizacyjnych ułatwi komunikację między pracownikami.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: 1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mateusz Zimoń
Nr telefonu: 343112882
E-mail: mzimon@pajeczno.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.

ostatnia zmiana: 2024-06-27