Kierowca kat. c+e - Wadowice, małopolskie

Data dodania: 2024-06-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Firma Usługowo-Handlowa "Kozbi - Trans" DOROTA KOŹBIAŁ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0878

Miejsce pracy: Praca na terenie całej Polski, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie ciągnika siodłowego z cysterną na terenie Polski, od poniedziałku do piątku.
Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na pełny etat w delegacji, system pracy inny, praca od godz. 5:00, godziny pracy uzależnione od czasu pracy kierowcy.
Kontakt osobisty 34-100 Wadowice, ul. Łazówka 51 poprzedzony kontaktem telefonicznym 504173612, 504173615, 19.06.2024r., e-mailowym: biuro@syntetic.iap.pl .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 24.06.2024
Data zakończenia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 9 780 do 11 250 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 7000-8000 zł netto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autocysterny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca autocysterny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. C,E
  • szkolenie okresowe kierowców w zakresie przewozu rzeczy
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Wymagania pożądane

  • ADR - zaśw. z przeszkol. kierowc. przewoż. mater. niebezpi.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do przewozu rzeczy, niekoniecznie uprawnienia ADR, możliwość wyrobienia ADR, minimum 6 miesięcy doświadczenia pracy w jeździe cysternami.

NIP: 5511222537
REGON: 852696275
Adres: Łazówka 51, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kożbiał Andrzej Koźbiał Dorota
Nr telefonu: 504173615 504173612
E-mail: biuro@syntetic.iap.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-26