Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Operator linii - Jaworzno, śląskie

Data dodania: 2024-06-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracodawca: BMD A. BISZTYGA, J.MARCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0304

Miejsce pracy: Chopina 94, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa linii do produkcji płyt
- obsługa wózka widłowego
- prace porządkowe
- inne prace zlecone przez przełożonego

Możliwość zatrudnienia również na podstawie umowy o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe/zawodowe,

NIP: 6431766000
REGON: 362073783
Adres: Konopnickiej 11, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Jura
Nr telefonu: 690 090 641
E-mail: biuro@bmrecykling.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-06-18
ostatnia zmiana: 2024-09-12