Specjalista pracy z rodziną - Złotoryja, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0291

Miejsce pracy: Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Koordynowanie działań zespołu ds. asysty rodzinnej i uczestniczenie w pracach zespołu.
2. Ścisła współpraca z instytucjami działającymi na rzecz dziecka i rodziny.
3. Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które wpływają na negatywne funkcjonowanie rodziny.
4. Nadzór i uczestnictwo w wykonywaniem zadań przez asystentów rodziny w środowiskach rodzin, rozliczanie realizacji tych zadań.
5. Inicjowanie nowych form wsparcia rodziny przeżywającej trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczej.
6. Rozliczanie odpłatności za pobyt dzieci z miasta Złotoryja w pieczy zastępczej.
7. Sporządzanie rocznych sprawozdań z realizacji zadań wspierania rodziny oraz przedstawianie przełożonemu potrzeb związanych, realizacja tych zadań.
8. Monitoring realizacji gminnego programu wpierania rodziny.
9. Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.
10. Odpowiedzialność za środki trwałe i wyposażenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złotoryi, w części dotyczącej zajmowanego stanowiska.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.07.2024
Data zakończenia: 05.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 2150,00 zł brutto + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: INNE WYMAGANIA:
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- nieposzlakowana opinia,
- kandydat nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jemu zawieszona ani ograniczona,
- kandydat wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niego wynika z tytułu egzekucyjnego
- wykształcenie średnie i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3 letni staż pracy z dziećmi lub rodziną

Krótki opis działalności gospodarczej: Karta pracodawcy N-1
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Kargol
Nr telefonu: 768779240
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wykształcenie wyższe w kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione szkoleniem w zakresie pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony w drodze rozporządzenia Ministra właściwego do spraw rodziny i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodzina lub wykształcenie średnie i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3 letni staż pracy z dziećmi lub rodziną, umiejętności interpersonalne, organizacyjne, obsługa komputera, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, kandydat nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jemu zawieszona ani ograniczona, kandydat wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niego wynika z tytułu egzekucyjnego

ostatnia zmiana: 2024-06-26