Robotnik magazynowy - Magnice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: TURBO JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2430

Miejsce pracy: Jesionowa 25, 55-040 Magnice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji; wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych; rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą; prawidłowe oznakowanie składowanych towarów; przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań;
Forma umowy: umowa zlecenie od 14.06.2024 do 14.12.2024, 200 godzin w miesiącu praca w godzinach od 6.00-16.30, zatrudnienie na 18 miesięcy.
Oferta w ramach pracy tymczasowej
Sala D
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 200.0
Data rozpoczęcia: 09.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługa skanera
  • OBSLUGA KOMPUTERA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Cu sala D
Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
obsługa komputera
obsługa sknera

NIP: 8943205458
REGON: 52451232600000
Nr KRAZ: 29384
Adres: Dokerska 17/41, 54-142 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Giorgi Kavzinadze
Nr telefonu: 690 359 535
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-19