Kierowca k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY BEMOWO M.ST.WARSZAWY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/07042

Miejsce pracy: Rozłogi 10, 01-310 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- transport uczestników OWiRON na trasie: dom-OWiRON, OWiRON-dom;
- transport uczestników OWiRON podczas realizacji programów terapeutycznych w zakresie: wycieczek, imprez sportowych, spektakli teatralnych, wyjazdów do kina;
- dbanie o bezpieczeństwo uczestników i estetykę pojazdu;
- dbanie o stan techniczny pojazdu: przeglądy, konserwacja, drobne naprawy, mycie i czyszczenie wnętrza samochodu;
- obsługa zaopatrzenia w zakresie transportu oraz realizacja zakupów;
- drobne prace konserwacyjne: odszukiwanie usterek i w przypadku drobniejszych naprawa, asystowanie
w wykonywaniu usług firm zewnętrznych, zgłaszanie uszkodzeń i napraw wymagających fachowej pomocy, wymiana zamków w drzwiach, dorabianie kluczy itp.,
- wypełnianie karty drogowej, rozliczanie paliwa ze stanu kilometrażu licznikowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia dodatkowo dodatek motywacyjny, dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, umiejęność organizowania stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii, kontrolowanie stanu technicznego wyposażenia samochodu, Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, D prowadzenie autobusu oraz ukończony kurs kwalifikacji wstępnej w zakresie bloku D;
Karta elektroniczna do tachografu, uprawnienia do przewozu osób, 1 rok doświadczenia-prowadzenie pojazdów samochodowych, autobusów.
Miejsce pracy: ul. Rozłogi 10
Godziny pracy: 8-16.
Do wynagrodzenia dodatkowo dodatek motywacyjny, dodatek stażowy.
Zgłoszenia:

kontakt osobisty: ul. Rozłogi 10, w godzinach: 8.00-16.00
kontakt e-mail: e.kluska@opsbemowo.waw.pl
kontakt telefoniczny: 22 487-13-88 ,w godzinach: 8.00-16.00.

NIP: 5222373454
REGON: 010773800
Adres: Rozłogi 10, 01-310 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 487-13-88
E-mail: e.kluska@opsbemowo.waw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16

ostatnia zmiana: 2024-06-25