Główny kasjer - Limanowa, małopolskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: "KORRIDA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0975

Miejsce pracy: Kościuszki 70, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej. Przymowanie reklamacji, przyjmowanie zwrotów. Praca od poniedziałku do soboty, w systemie 2-zmianowym. Praca w godzinach 8-20 w sklepie Bricomarche.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym istnieje możliwość przedłużenia umowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer handlowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Możliwość przyuczenia do pracy na wskazanym stanowisku

NIP: 7822165529
REGON: 63975327100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Sklep BRICOMARCHE - oferuje szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu
Adres: Kościuszki 70, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Pala
Nr telefonu: 519 033 896
E-mail: korridalimanowa@interia.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres email: korridalimanowa@interia.eu lub kontakt telefoniczny na nr 519 033 896 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00
Z poszczególnymi kandydatami będą ustalane terminy rozmowy kwalifikacyjnej z Prezesem Firmy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Prośba o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00, Godziny : 8.00-15.00

ostatnia zmiana: 2024-06-25