Sprzątaczka - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: Centrum Usług Wspólnych Oświaty w Łodzi
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2377

Miejsce pracy: MIKOŁAJA KOPERNIKA 36, 90-552 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie;
- Odkurzanie i mycie podłóg w pomieszczeniach;
- Ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych;
- Utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury;
- Wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny;
- Usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci;
- Podlewanie i pielęgnowanie kwiatów w biurze
- Zamykanie budynków CUWO w wyznaczone przez Kierownika Działu dni,
- Wykonywanie innych zadań wynikających z poleceń Dyrektora CUWO w Łodzi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 730 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 7272809096
REGON: 366261330
Adres: MIKOŁAJA KOPERNIKA 36, 90-552 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Ziółkowska - Buk
Nr telefonu: (42) 208-27-75
E-mail: a.maczenska@cuwo.lodz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25