Radca prawny - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Numer oferty: StPr/24/1519

Miejsce pracy: Francuska 30, 40-028 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Wydawanie opinii prawnych, udzielanie informacji i wyjaśnień w zakresie obowiązujących przepisów prawa i orzecznictwa sądowego, sprawowanie zastępstwa prawnego Dowódców 13.ŚBOT w postępowaniu przed sądami powszechnymi oraz innymi organami orzekającymi, opiniowanie umów cywilno-prawnych z którymi wiążą się zobowiązania prawnej majątkowe, udzielanie pomocy prawnej osobom prowadzącym postępowania wyjaśniające i rozpatrującym sprawy w związku ze stwierdzeniem szkód w mieniu wojskowym oraz naruszeniem prawa i dyscypliny wojskowej, prowadzenie zajęć z zakresu popularyzacji przestrzegania prawa w ramach szkoleń uzupełniających prowadzonych w 13.ŚBOT oraz udział w szkoleniach Radców Prawnych organizowanych przez obsługę prawną w resorcie Obrony Narodowej, udzielanie pomocy w rozstrzyganiu zagadnień prawnych przy rozpatrywaniu skarg wniosków, petycji i innych spraw zgłaszanych przez pracowników RON oraz kadry, informowanie Dowódcy 13.ŚBOT, o zmianach w obowiązującym stanie prawnym w zakresie działalności 13.ŚBOT oraz stwierdzonych naruszeniach prawa i skutkach tych naruszeń.
- Miejsce wykonywania pracy: 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej w Katowicach, przy ul. Francuska 30.
- Godziny pracy: 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 17.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 200 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie do 31.12.2024.
Zawód: radca prawny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Uprawnienia:
  • Znajomośc pakietu Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagany wpis na listę radców prawnych. Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi prawnej. Wymagana umiejętność stosowania prawa w praktyce, umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie.

NIP: 6312541341
REGON: 240763798
Krótki opis działalności gospodarczej: OBRONA NARODOWA.
Adres www: https://4wog.wp.mil.pl
Adres: Francuska 30, 40-028 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Kowara
Nr telefonu: 603-902-258
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 603-902-258) w godzinach: 7:00-14:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny., Godziny : 7:30-15:00

ostatnia zmiana: 2024-06-26