Rzemieślnik specjalista - konserwator z uprawnieniami elektryka - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU JEDNOSTKA BUDŻETOWA w Gdyni

Numer oferty: StPr/24/0923

Miejsce pracy: Kazimierza Górskiego 4, 81-304 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przygotowanie obiektu do wydarzeń odbywających się w Polsat Plus Arena Gdynia
- zabezpieczanie imprez w zakresie prac elektrycznych
- obsługa urządzeń (wciągarki, tablice wyników, telebimy, oraz innych urządzeń)
- drobne naprawy konserwatorsko-elektryczne
- asysta podczas odbywających się wydarzeń
- praca na wysokości powyżej 3m
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Data zakończenia: 03.02.2025
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 900 PLN
Opis wynagrodzenia: uzależnione od kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia elektryczne do 1 kV. Praca na wysokości powyżej 3 metrów. Praca w godzinach 7:30-15:30 14:00-22:00 lub równoważny czas pracy w razie potrzeby. Możliwość stałej współpracy.

NIP: 5861924814
REGON: 191439845
Adres: Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Hendzel
Nr telefonu: 58 783 55 05
E-mail: m.hendzel@gdyniasport.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
- kopie dokumentów potwierdzających uprawnienia
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - k.blumka@gdyniasport.pl

ostatnia zmiana: 2024-06-25