Stażysta (docelowo informatyk) - Lublin, lubelskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: SĄD APELACYJNY w LUBLINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Informatyka

Numer oferty: StPr/24/1535

Miejsce pracy: OBROŃCÓW POKOJU 1, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. kompleksowe przygotowywanie sprzętu komputerowego wraz z konfiguracją aplikacji
i systemów niezbędnych na stanowiskach pracy w Sądzie Apelacyjnym w Lublinie;
2. prowadzenie bieżącej ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz
rejestrowanie wszelkich zmian dotyczących ww. sprzętu oraz jego rozlokowania;
3. udzielanie informacji oraz pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych
z oprogramowaniem dziedzinowym wykorzystywanym w sądzie;
4. instalacja, konfiguracja i utrzymanie desktopowych systemów operacyjnych oraz aplikacji
na stacjach roboczych;
5. instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń drukujących, skanujących;
6. wsparcie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania;
7. diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i aplikacji biurowych u
użytkownika;
8. szkolenie pracowników sądu z zakresu obsługi programów oraz sprzętu komputerowego,
będących w użytkowaniu sądu;
9. obsługa techniczna wideokonferencji z wykorzystaniem Systemu Cyfrowej Rejestracji
Rozprawa oraz przy pomocy oprogramowania Microsoft Teams, JITSI Meet, Avaya Scopia;
10. nadzór nad legalnością stosowanych przez użytkowników (pracowników zamawiającego)
programów;
11. wydawanie użytkownikom sprzętu komputerowego;
12. doradztwo techniczne w planowaniu i przygotowaniu zamówienia na sprzęt komputerowy
i oprogramowanie;
13. modernizacja sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym instalowanie zakupionego
sprzętu komputerowego i oprogramowania;
14. wykonywanie innych niż wymienione wyżej czynności w ramach aktualnych potrzeb
w zakresie obsługi informatycznej.

Miejsce wykonywania pracy
siedziba Sądu Apelacyjnego w Lublinie
oraz siedziba Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie

Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.pl
K-110.9.2024

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Data zakończenia: 31.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 9 750 PLN
Opis wynagrodzenia: (po odbyciu stażu wynagrodzenie do 9750 zł)
dalsze zatrudnienie na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista zastosowań informatyki
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Informatyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: wykształcenie wyższe: kierunkowe studia pierwszego stopnia lub studia drugiego stopnia,
lub jednolite studia magisterskie, na kierunku związanym z kształceniem w zakresie informatyki;
Umiejętności: znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz ich serwisowania; praktyczna
znajomość systemów microsoft windows 7,10,11; obsługa na poziomie zaawansowanym oprogramowania microsoft office; umiejętność
współpracy z użytkownikami; praktyczna znajomość środowiska active directory; podstawowa znajomość protokołu tcp/ip w zakresie
umożliwiającym rozwiązywania prostych problemów; umiejętność automatyzacji zadań (powershell cmd); znajomość zagadnień
sieciowych związanych z administrowaniem siecią lan i protokołów: dns, ipv4 i ipv6,tcp; planowanie, organizacja pracy;
Doświadczenie zawodowe (okres:) w obszarze IT lub roczne doświadczenie po kierunkowych studiach wyższych.
Znajomość języków obcych (z określeniem poziomu ich znajomości w mowie i w piśmie - A1,A2,B1,B2,C1,C2) znajomość języka
angielskiego na poziomie posługiwania się dokumentacją techniczną.

NIP: 7121934053
REGON: 004176470
Adres www: www.lublin.sa.gov.pl
Adres: OBROŃCÓW POKOJU 1, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Swiston
Nr telefonu: 81 452 33 57
E-mail: kadry@lublin.sa.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25