Pracownik dziekanatu - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: WROCŁAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI STOSOWANEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2438

Miejsce pracy: KS. MARCINA LUTRA 4, 54-239 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa studentów.
Prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów.
Prowadzenie niezbędnych rejestrów.
Praca na programie komputerowym dziekanatu (zapewnione szkolenie i profesjonalne wsparcie).
Bieżaca współpraca z innymi działami.
Prace biurowo-administracyjne.
Oferujemy:
- praca na pełen etat: umowa zlecenie lub umowa na okres próbny (do wyboru), następnie umowa o pracę na czas określony;
- realny wpływ na budowanie marki WWSIS;
- praca w międzynarodowym środowisku;
- pakiet benefitów po okresie próbnym;
- szkolenia;
- spotkania integracyjne;
- bezpłatna kawa, herbata, woda

4650-4798 zł brutto na umowie o pracę
4430-4569 zł brutto um. zlecenie (40 h tyg./około 168 h miesięcznie)
możliwość negocjowania wynagrodzenie po przepracowaniu

Dziekanat to aktualnie zgrany i kompetentny dwuosobowy zespół, do którego potrzebujemy jeszcze jednej osoby. Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe wymagania i masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do wysłania CV i LM z ogólną kaluzulą informacyjną na adres: apinkiewicz@horyzont.eu w tytule e-maila wpisując "oferta pracy do dziekanatu"
Oferta pracy dostęna w sali C, E
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 430 PLN
Opis wynagrodzenia: 4650-4798 zł brutto na umowie o pracę
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Dobra obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wymagania niezbędne:
wykształcenie min. średnie,
co najmniej roczne doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze klienta,
dobra znajomość obsługi komputera,
dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
znajomość jęz. angielskiego na poziomie B1,
dokładność i precyzja przy przekazywaniu informacji,
komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, rzetelność, umiejętność rozwiązywnia problemów,
pozytywne nastawienie do pracy z dokumentami i ludźmi,
umioejętność pracy w zepole, ustalanie priorytetów, praca pod presją czasu, łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy i umiejętności,
dyspozycyjność od poniedziałku do soboty (dwie soboty pracujące w miesiącu, dzień wolny w tygodniu) 8-16, środa 8:18

NIP: 8971697657
REGON: 933018124
Krótki opis działalności gospodarczej: RP.II.411-320-/08
Adres: KS. MARCINA LUTRA 4, 54-239 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: apinkiewicz@horyzont.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
List motywacyjny
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-24