Młodszy asystent - Wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wałbrzychu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: nauk przyrodniczych lub nauk społeczno-prawnych

Numer oferty: StPr/24/0898

Miejsce pracy: Armii Krajowej 35c, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie czynności kontrolnych zgodnie z upoważnieniem Państwego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wałbrzychu (kontrole związane m.in. z: przestrzeganiem warunków zdrowotnych środowiska pracy ze szczególnym uwzględnieniem narażenia na szkodliwe czynniki chemiczne, rakotwórcze i mutagenne; wprowadzaniem do obrotu produktów biobójczych, przestrzeganiem przepisów ustawy o substancjach chemicznych i ich mieszaninach; legalnym obrotem prekursorami kategorii 2 i 3 oraz nowymi substancjami psychoaktywnymi); ustalanie czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy; prowadzenie postępowań administracyjnych dot. bieżącego nadzoru sanitarnego; prowadzenie postępowań administracyjnych dot. chorób zawodowych; opracowywanie projektów dokumentacji w prowadzonych sprawach; realizacja zadań statutowych w zakresie środków zastępczych i nowych substancji psychoaktywnych; udział w pracach sprawozdawczych oraz szkoleniach tematycznych z zakresu merytorycznej działalności oddziału; współpraca z innymi oraganami oraz instytucjami; współpraca z innymi organami oraz instytucjiami; współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia: od 7000 zł + premia regulaminowa + dodatek stażowy.
Praca w godzinach: 7:00-14:35.
Okres zatrudnienia: od zaraz na okres nie krótszy niż do 31.07.2025.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: nauk przyrodniczych lub nauk społeczno-prawnych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe (pierwszego lub drugiego stopnia) w zakresie nauk o zdrowiu albo nauk przyrodniczych (np. bezpieczeństwo i higiena pracy, inżynieria produkcji, zdrowie publiczne, chemia lub pokrewne); lub nauk społeczno-prawnych (administracja publiczna, prawo); umiejętność sprawnej obsługi komputera, środowiska Windows oraz pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Wxcel i Power Point.
Wymagania dodatkowe: doświadczenie w pracy w administracji publicznej; znajomość przepisów prawa dotyczących funkcjonowania Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w tym Kodeksu Pracy (szczególnie działu X), Kodeksu postępowania administracyjnego i egzukucyjnego, roporzadzenia (WE) nr 1907/2006 REACH, rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2009 r. w sprawie chorób zawodowych; umiejętność sporządzania pism, protokołów kontroli, sprawozdań, postanowień oraz decyzji administracyjnych; znajomość języka angielskiego; odpowiedzialność, sumienność i kreatywność; wysoka kultura osobista.
Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, biegła znajomość obsługi komputera, sumienność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków, umiejętność logicznego formułowania treści pism urzędowych.

NIP: 8862060688
REGON: 890723769
Adres: Armii Krajowej 35c, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry.psse.walbrzych@sanepid.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25