Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - Milicz, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MILICZU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0175

Miejsce pracy: Armii Krajowej 7, 56-300 Milicz, powiat: milicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie lekcji edukacji wczesnoszkolnej klasy 1-3
18/18 etatu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.45
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
Opis wynagrodzenia: 4908 zł - nauczyciel początkujący, 5057 zł - nauczyciel mianowany, 5915 zł - nauczyciel dyplomowany
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • komunikatywność
  • Praca z dziećmi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana umiejętność dostosowania technik i narzędzi wspierających rozwój podczas zajęć z dziećmi, posiadanie uprawnień do prowadzenia zajęć muzycznych, plastycznych czy przyrodniczych będzie dodatkowym atutem, mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomość języków obcych.
Wymagane wykształcenie wyższe 1) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami (tj. edukacja wczesnoszkolna) lub 2) studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.

NIP: 9161398337
REGON: 368062415
Adres: Armii Krajowej 7, 56-300 Milicz, powiat: milicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danuta Kapuścińska
Nr telefonu: 71 38-40-015
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-25