Robotnik gospodarczy - Dębno, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0390

Miejsce pracy: Dębno, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapoznanie sie ze stanowiskiem pracy, szkolenie stanowiskowe BHP, przygotowywanie stanowiska pracy, utrzymanie czystości i porządku wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu, usuwanie odpadów z terenu budynkuzamiatanie placu odśnieżanie oraz utrzymanie e czystości nawierzchni placu, zabezpieczenie nawierzchni placu przed wynikami opadów atmosferycznych poprzez posypywanie piaskiem oraz solą, pomoc przy rozładunku dostaw, codzienny obchód budynku wraz ze sprawdzeniem usterek, nadzór nad instalacjami dostarczającymi media do budynku, utrzymywanie w czystości pomieszczeń sanitarnych oraz ich wyposażanie w niezbędne środki higieny, koszenie trawnikow, przycinanie krzewów, pilęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, wykonywanie drobnych napraw urządzeń i narzędzi.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.06.2024
Data zakończenia: 19.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Droga Zielona 1, 74-300 Dębno, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Tomaszewska
Nr telefonu: 957472871 w. 62
E-mail: aleksandra.tomaszewska@pupmysliborz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

ostatnia zmiana: 2024-06-18