Kelner - Szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: ZESPÓŁ WSPARCIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEGO KORPUSU PÓŁNOCNY-WSCHÓD JW.4531
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1190

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. PRZYGOTOWANIA SALI KONSUMENCKIEJ DO OBSŁUGI KONSUMENTÓW,
2. OBSŁUGA KONSUMENTÓW, POBIERANIE POTRAW I ICH SERWOWANIE,
3. UTRZYMANIE W SPRAWNOŚCI I WE WŁAŚCIWYM STANIE TECHNICZNYM I SANITARNO-HIGIENICZNYM SPRZĘTU STOŁOWEGO I KUCHENNEGO,
4. PRZESTRZEGANIE PRAWIDŁOWEGO I ZGODNEGO Z ZASADAMI PODAWANIA POTRAW I NAPOJÓW,
5. OBSŁUGIWANIE URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA WYPOSAŻENIU ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ,
6. PRAWIDŁOWA OBRÓBKA WSTĘPNA PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH ORAZ PRZYRZĄDZANIE ZGODNIE Z PROCESEM TECHNOLOGICZNYM,
7. PROWADZENIE ODPOWIEDNIEJ DOKUMENTACJI SYSTEMU HACCP, PRZESTRZEGANIE SYSTEMU HACCP W OBROCIE ŻYWNOŚCIĄ,
8. WYKONYWANIE INNYCH ZADAŃ ZLECONYCH PRZEZ PRZEŁOŻONEGO WYNIKAJĄCYCH Z OBSZARU ZADANIOWEGO KOMÓRKI W KTÓREJ TO STANOWISKO JEST USYTUOWANE,
9. PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP, SŁUŻBY, PPOŻ, O OCHRONIE ŚRODOWISKA ORAZ O OCHRONIE INFORMACJI NIEJAWNYCH

GODZINY PRACY: 07.00-15.00, 09.00-17.00 Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZESUNIĘCIA GODZIN DO 21.00, PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU - 8 GODZIN WG GRAFIKU
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • WYSOKA KULTURA OSOBISTA
  • ZDOLNOŚCI INTERPERSONALNE
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE - PREFEROWANE GASTRONOMICZNE,
ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KONSUMENTA,
POSIADANIE AKTUALNYCH BADAŃ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH,
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I W PIŚMIE

NIP: 8522588284
REGON: 32098789500226
Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MARTA CHMIEL
Nr telefonu: 261446567
E-mail: mart.chmiel@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV NA ADRES E-MAIL
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25