Pracownik biurowy - Mieszkowice, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-06-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0389

Miejsce pracy: Mieszkowice, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przeszkolenie z zakresie BHP i p.-poż., omówienie zakresu zadań zawodowych wykonywanych przez bezrobotnego, zapoznanie z przepisami prawa pracy obowiązującymi u Organizatora, specyfiką pracy oraz asortymentem oferowanym przez sklep, wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych dotyczących pracy, obsługiwanie korespondencji firmowej i urzędowej, planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp., przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom (w tym telefonicznie, mailowo), przygotowanie sprawozdań, raportów, prezentacji, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową, obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie/urzędzie/korporacji oraz zewnętrznych m.in. z zakresu: metod tworzenia oficjalnej korespondencji, zasad etykiety i protokołu dyplomatycznego, techniki rozmów telefonicznych itp., Organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony p.-poż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.06.2024
Data zakończenia: 19.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Droga Zielona 1, 74-300 Dębno, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Koszałka
Nr telefonu: 957603498
E-mail: monika.koszalka@pupmysliborz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

ostatnia zmiana: 2024-06-17