Montażysta barier drogowych - Bochnia, małopolskie

Data dodania: 2024-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracodawca: Stalprodukt Wamech sp. z o.o

Numer oferty: StPr/24/0279

Miejsce pracy: Wygoda 69, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż barier drogowych w pasach na terenie całego kraju, współpraca z pracownikami brygady w zakresie montażu barier, obsługa elektronarzędzi.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 7 000 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: brak wymagań. Mile widziana obsługa elektronarzędzi (istnieje możliwość przyuczenia). Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. B. Mile widziane osoby z Ukrainy z podstawową znajomością języka polskiego. Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Praca w godzinach: 7:00-15:00. Miejsce pracy: siedziba + teren całego kraju wg zleceń . Gotowość do pracy w delegacji.

NIP: 8681528389
REGON: 850513260
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja łożysk, kół zębatych, innych profili
Adres: Wygoda 69, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daniel Skałuba
Nr telefonu: 721 448 394
E-mail: danielstalmb@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV można składać na adres email: danielstalmb@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25