Pomoc magazynowa (raszyn) k/m - Raszyn, mazowieckie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: AAS Recruitment Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/06975

Miejsce pracy: Modułowa 3, 05-090 Raszyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wsparcie pracy na magazynie ze sprzętem medycznym (lekki sprzęt), kompletowanie zleceń serwisowych oraz pakowanie towaru.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 17.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje: parking, dofinansowanie dojazdów/bezpłatne dojazdy, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka).
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Magazynier
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe.

Pracodawca oferuje: parking, dofinansowanie dojazdów/bezpłatne dojazdy, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka).

Praca w godzinach 7-15

Kontakt tel: 725 250 341

NIP: 8992567173
REGON: 02027185800000
Adres: Modułowa 3, 05-090 Raszyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Górzyńska
Nr telefonu: 725 250 341
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-21