Sprzedawca - Tymbark, małopolskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: Stylovy Arkadiusz Kubowicz

Numer oferty: StPr/24/0973

Miejsce pracy: 34-650 Tymbark 630, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Obsługa sklepu stacjonarnego: Tymbark.
- Obsługa internetowych platform sprzedażowych: Sklep internetowy, Allegro.
- Realizacja zwrotów, reklamacji, przelewów.
- Udzielanie informacji o produktach oraz wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości klientów.
- Sprawdzanie kompletności oraz jakości przyjmowanego towaru.
- Lokacja odzieży w magazynie.
- Czynności związane z utrzymaniem porządku magazynu.

Praca w Sklepie internetowym Stylovy.pl

Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w ramach innej formy np. umowy zlecenie (warunki zatrudnienia do ustalenia z pracodawcą).

Firma oferuje umowę o pracę lub umowę zlecenie, wynagrodzenie i premie adekwatne do zdobytego doświadczenia, atrakcyjne warunki pracy, praca w młodym zespole, możliwość rozwoju oraz zdobywanie cennego doświadczenia. Zapewnia wyposażone stanowisko do pracy oraz pełne wdrożenie i przeszkolenie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętności: dobra znajomość obsługi komputera - warunek konieczny

Pracodawca od kandydatów oczekuje:
- Umiejętności radzenia sobie z trudnym klientem
- Samodzielności i odpowiedzialności za wykonywane obowiązki,
- Pozytywnego nastawienia
- Umiejętności pracy w zespole
- Komunikatywności
- Szybkiego uczenia się
- Dobrej znajomości obsługi komputera- warunek konieczny

NIP: 7372211530
REGON: 368423244
Adres: 34-650 Tymbark 630, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Arkadiusz Kubowicz
Nr telefonu: 880 310 375
E-mail: shop@stylovy.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Pracodawca prosi o składanie ofert z załączonym CV:
na adres e-mail: shop@stylovy.pl
lub osobiście pod adresem firmy: Tymbark 630, 34-650 Tymbark

Pracodawca prosi o dodanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Stylovy z siedzibą w Tymbarku w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-17