Piekarz - Malec, małopolskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: AKSAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/jokr/24/0672

Miejsce pracy: Osiecka 1 i 3, 32-651 Malec, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przygotowywanie ciasta zgodnie z recepturami obowiązującymi w zakładzie produkcyjnym;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy;
- kontrola procesów produkcyjnych;
- wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego;
- stosowanie się do zasad BHP
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.06.2024
Data zakończenia: 19.06.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: piekarz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, umiejętność pracy w zespole, książeczka do celów sanitarnych, rzetelność, dokładność.
Miejsce wykonywania pracy: Malec, ul. Osiecka 1 i 3.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie czterobrygadowym trzyzmianowym - I zmiana od 6:00 do 14:00; II zmiana od 14:00 do 22:00; III zmiana od 22:00 do 6:00.

NIP: 5492410136
REGON: 121366701
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja art.cukierniczych (paluszki,krakersy,chipsy)
Adres: Osiecka 1 i 3, 32-651 Malec, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: (33) 842 97 57
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - (33) 842 97 57
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-17