Strażnik działu ochrony - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OLSZTYNIE/ARESZT ŚLEDCZY W OLSZTYNIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0767

Miejsce pracy: Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym. Służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Realizowanie obowiązków w związku z pełnieniem służby na posterunkach uzbrojonych oraz na posterunkach związanych z dozorem osadzonych na terenie zakładu karnego. Do obowiązków strażnika działu ochrony należy min. kontrola pobieżna i kontrola osobista osadzonych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny wykonawczy kontrola osobista polega na oględzinach ciała, sprawdzeniu odzieży, bielizny i obuwia, a także przedmiotów posiadanych przez skazanego. Oględziny ciała oraz sprawdzenie odzieży i obuwia przeprowadza się w pomieszczeniu podczas nieobecności osób postronnych oraz osób odmiennej płci i dokonywane są za pośrednictwem osoby tej samej płci.
Praca w systemie wielozmianowym. Zatrudnenie III kwartał 2024r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 907 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali funkcjonariusze służby więziennej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Obywalelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania zadań. Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dający rękojmę zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Poziom wykształcenia średnie lub średnie branżowe.

NIP: 7392039519
REGON: 510446801
Adres: Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 895248750
E-mail: nabor_oisw_olsztyn@sw.gow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacje na stronie internetowej sw.gov.pl w zakładce (Rekrutacja-oferty pracy)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-17