Młodszy asystent rodziny - Przemyśl, podkarpackie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0575

Miejsce pracy: Stanisława Leszczyńskiego 3, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opracowywanie i realizacja planu pracy z rodziną, udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej i zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego, udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych i psychologicznych, problemów wychowawczych z dziećmi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegóły dotyczące wymagań odnośnie wykształcenia określa art. 12 pkt. 1 ust. a-c Ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
Praca w godz 07:30 - 15:30

NIP: 7951047571
REGON: 005070399
Krótki opis działalności gospodarczej: pomoc społeczna potrzebującym.
Adres: Stanisława Leszczyńskiego 3, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Rykowska
Nr telefonu: 16 307-14-39
E-mail: sekretariat@mops.przemysl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-17