Robotnik gospodarczy - Rumia, pomorskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: Grosser Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1059

Miejsce pracy: Dębogórska 148, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku i czystości na wyznaczonych terenach, dbanie o rabaty kwiatowe, grabienie suchych liści, podcinanie krzewów i drzewek, odśnieżanie ciągów pieszych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 496 PLN
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość języka obcego jest potrzebna dla sprawnej komunikacji z zespołem przy wykonywaniu obowiązków przy miejscu pracy. Większość obecnie zatrudnionych pracowników nie posłoguje się językiem polskim na wystarczającym dla komunikacji poziomie, więc znajomość języka ukraińskiego jest mile widziana.

NIP: 5833434044
REGON: 389542366
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Usługowa 11, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Czonstke
Nr telefonu: 586776324
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Viktoriia Volska
Nr telefonu: 572006778
E-mail: v.volska41@gmail.com

ostatnia zmiana: 2024-06-17