Referent - Grupa, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracodawca: 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/ Centrum Szkolenia Logistyki/Wojskowe Centrum Rekrutacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0955

Miejsce pracy: Dworcowa 6A, 86-134 Grupa, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Znajomość obowiązujących aktów normatywnych i aktualnego stanu żołnierzy i słuchaczy. Przestrzeganie postanowień i rozkazów Komendanta Centrum dotyczących obiegu dokumentów w Centrum. Zbieranie niezbędnych informacji za dział OPBMR i inż.-sap, przetwarzanie danych oraz przygotowywanie na ich podstawie zestawień, meldunków i innej dokumentacji planistycznej i rozliczeniowej - zgodnie z wytycznymi. Wykonywanie ,,Planu zasadniczych przedsięwzięć na miesiąc zgodnie z wytycznymi. Prowadzenie ewidencji w służbie OPBMR i inżynieryjno-saperskiej. Terminowe przekazywanie wniosków, meldunków, próśb za dział. OPBMR i inż.-sap. Przestrzeganie przepisów w zakresie ochrony informacji niejawnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 680 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, 1. Biegła umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Umiejętność samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w aktach prawnych. Znajomość przepisów o ochronie informacji niejawnych i ich stosowanie.
Znajomości zasad wykonywania, przechowywania i niszczenia dokumentów niejawnych. Komunikatywność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawca skontaktuje się z kandydatami którzy pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji (przegląd CV).Znajomość (test wiedzy):1. Ustawy z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny.2. Decyzja nr 2/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 08.01.2024 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej (Dz. U. MON z 2024 r. poz. 3). Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 4680 zł.

NIP: 8762449139
REGON: 340907277
Adres: Dworcowa 6A, 86-134 Grupa, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Grzegorzewska
Nr telefonu: 261482738, 261484360
E-mail: cslog.kj@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-24