Młodszy psycholog działu penitencjarnego - Iława, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Zakład Karny Iława
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Numer oferty: StPr/24/1477

Miejsce pracy: 1 Maja 14, 14-202 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 5 586 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie na start w wysokości co najmniej 6055 zł netto dla osób poniżej 26 roku życia i 5 586 zł netto dla osób powyżej 26 roku życia. Po zakończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego
wyniku z egzaminu w zakresie szkolenia chorążych wynagrodzenie będzie wynosiło co najmniej 7 310 zł na rękę dla osób poniżej 26 roku życia i 6 676 zł netto dla osób powyżej
26 roku życia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wszelkie szczegóły dotyczące wymagań, charakteru pracy, postępowania kwalifikacyjnego, wymaganych dokumentów, terminu i miejsca składania dokumentów pod adresem strony: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-ilawie-mlodszy-psycholog

NIP: 7441006716
Krótki opis działalności gospodarczej: Ma profil na stronie
Adres www: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-ilawie
Adres: 1 Maja 14, 14-202 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty pod adresem : https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-ilawie-mlodszy-psycholog
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - Wszystkie informacje pod adresem strony: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-ilawie-mlodszy-psycholog

ostatnia zmiana: 2024-06-17