Pomocnik serwisanta/serwisant - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: Kouson Reha-Orto Serwis

Numer oferty: StPr/24/0438

Miejsce pracy: Kokota 216, 41-711 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace mechaniczne przy sprzęcie rehabilitacyjnym oraz ortopedycznym, prace elektryczne ( lutowanie kabli itp)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane osoby niepełnosprawne. Mile widziane umiejętności elektronika lub elektryka, ślusarskie, mechaniczne, obsługa frezarki, obsługa tokarki. Mile widziane doświadczenie zawodowe jak elektronik lub elektryk
Wymagana wiedza lub doświadczenie elektronika.

NIP: 6411363718
REGON: 277852033
Adres www: www.kouson.pl
Adres: Kokota 216, 41-711 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Blusiewicz
Nr telefonu: 503 107 456
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-21