Pracownik upraw pod osłonami - pakowacz - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1511

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Pakowanie towaru, kompletowanie towaru do wysyłki, zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy, obrywanie liści, pędów, nasadzanie, rozsadzanie oraz szczepienie roślin. Dokonywanie kontroli towaru.
- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + Według podpisanych umów na terenie całej Polski.
- Godziny pracy według zleceń. Zlecenie wykonywane również soboty, niedziele.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 28,10 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 lata. Zlecenie wykonywane 40 godzin tygodniowo.
Zawód: pakowacz ręczny
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Inne wymagania: zdolności manualne; dobry stan zdrowia ze względu na wysokie temperatury i wilgotność.

Krótki opis działalności gospodarczej: SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW. PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE MIĘSA Z DROBIU.
Nr KRAZ: 22986
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pośpiecha 14, 40-852 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wioleta Widz
Nr telefonu: 32-47-98-573, 32-47-98-500, 32-47-98-501, 32-47-98-502, 32-47-98-503
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 8:00-14:00.

ostatnia zmiana: 2024-06-21