Terapeuta zajęciowy / terapeutka zajęciowa - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: STOWARZYSZENIE EBI

Numer oferty: StPr/24/0385

Miejsce pracy: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć z dziećmi we wskazanych placówkach na terenie Jastrzębia-zdroju, Żor, Pawłowic, Godowa, Mszany;
- pomaganie przy organizacji zajęć;
- bieżące rozwiązywanie sytuacji problemowych;
- raportowanie do biura projektu;
- dbanie o porządek, czystość przestrzegania zPraca jest dla osób, które:
- dobrze pracują w dynamicznych warunkach,
- potrafią dogadać się z każdą grupą wiekową;
- szybko i sprawnie reagują na sytuacje stresowe/ problemowe;
- wiedzą jak się zachować w każdej sytuacji;
- mają zdolności organizacyjne.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia, rozliczenie godzinowe zależne od liczby wykonanych zajęć
Zawód: animator rekreacji i organizacji czasu wolnego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • elastyczność
  • zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć z grupą
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności organizacyjne
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • znajomość zagadnień związanych z transformacją, ekologią, zieloną gospodarką
  • dodatkowe umiejętności, np. artystyczne
  • znajomość języka śląskiego
  • doświadczenie w pracy z różnymi grupami ludzi np. dziećmi, seniorami
  • predyspozycje do prowadzenia zajęć
  • mile widziane wykształcenie w zakresie animacji, terapia zajęciowa
  • otwartość na rozwój

NIP: 6332235452
REGON: 36404379200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Stowarzyszenie
Adres www: www.ebi.org.pl
Adres: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: akusnierz@ebi.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-21