Ekspedient(ka)/kelner(ka) - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2024-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0368

Miejsce pracy: Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie stanowiska pracy
Dbanie o czystość i bezpieczeństwo stanowiska pracy
Przygotowanie towarów do sprzedaży (wystawianie na półki)
Odpowiednie wyeksponowanie towarów
Uzupełnienie brakujących towarów
Obsługa klienta (pakowanie towaru, nakładanie lodów, podawanie do stolika)
Przygotowanie deserów lodowych, gofrów
Utrzymanie porządku na sali, dbanie o jej wystrój

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 6 m-cy
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Pt 6.30-14.30
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. podstawowe. Doświadczenie: mile widziane. Umiejętności: obsługa kasy fiskalnej (w razie potrzeby-do przyuczenia), obsługa ekspresu kawowego ( w razie potrzeby - do przyuczenia), umiejętność pracy w zespole.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirela Figielek
Nr telefonu: 0000000
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
UWAGA!
Oferta pracy przeznaczona jest tylko dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych ul. Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne.
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt ze swoimi doradcami klienta według poniższego schematu:
stanowisko 1 nazwiska na literę A-G - tel. 032/3250398, 576 246 935
stanowisko 2 nazwiska na literę H-Ł - tel. 032/3250398, 796 761 353
stanowisko 3 nazwiska na literę M-Sa - tel. 032/3250374, 576 246 936
stanowisko 4 nazwiska na literę Sb-Ży - tel. 032/3250374, 796 758 128

ostatnia zmiana: 2024-06-21