Pracownik produkcji prefabrykatów - Siemianowice Śląskie, śląskie

Data dodania: 2024-06-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracodawca: "FABUD" WYTWÓRNIA KONSTRUKCJI BETONOWYCH SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/24/0451

Miejsce pracy: Wyzwolenia 2, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie wykonywanie prac wykończeniowych gotowych prefabrykatów (szlifowanie krawędzi, wykańczanie/zacieranie powierzchni prefabrykatów),
- obsługa elektronarzędzi ręcznych: szlifierka kątowa, wkrętarka i inne,
- dbanie o jakość wytwarzanych elementów,
- praca przy produkcji elementów prefabrykowanych z betonu (ściany, słupy, belki, dźwigary itp.),
- praca przy produkcji elementów prefabrykowanych płyt stropowych HC,
- montaż gotowego zbrojenia elementów prefabrykowanych w formach,
- osadzenie elementów marek i akcesoriów w elemencie przed betonowaniem,
- betonowanie we wcześniej przygotowanych formach elementów prefabrykatów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagodzenie do ustalenia w zależności od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia:
  • sumienność
  • chęć nauki i rozwoju
  • Koncentracja
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

NIP: 6430000158
REGON: 27114490900000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wyzwolenia 17, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Mariankowska
Nr telefonu: 327652948
E-mail: e.mariankowska@pup.siemianowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Justyna Frukacz
Nr telefonu: 607 332 408
E-mail: j.frukacz@fabudwkb.com.pl

ostatnia zmiana: 2024-06-21