Laborant budowlany - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-06-13
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane, kierunek: budownictwo

Numer oferty: StPr/24/0762

Miejsce pracy: Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Szczegóły oferty:
Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku:
1. Nadawanie, zmiana i blokowanie uprawnień danemu pracownikowi do systemów informatycznych.
2. Pomoc we właściwej konfiguracji systemu informatycznego zapewniająca jego bezpieczeństwo i ograniczenie dostępu do danych przez osoby nieupoważnione.
3. Instalacja i konfiguracja oprogramowania na poszczególnych stacjach roboczych.
4. Świadczenie pomocy technicznej (oprogramowanie i urządzenia) dla pracowników.
5. Okresowa weryfikacja legalności zainstalowanego oprogramowania i licencji na stacjach roboczych poszczególnych pracowników.
6. Zabezpieczenie komputerów przenośnych.
7. Pozostałe działania przewidziane Polityką Bezpieczeństwa Danych Osobowych, w szczególności Instrukcją zarządzania systemem informatycznym.
8. Pomoc w realizacji zadań dotyczących wdrażania technik informatycznych wspomagających zarządzanie drogami wojewódzkim oraz funkcjonowanie ZDW z uwzględnieniem zagadnień zakładania i administrowania baz danych, budowy sieci komputerowych.
9. Sprawdzanie poprawności działania aplikacji, aktualizacja oprogramowania antywirusowego, defragmentacja dysków.
10. Koordynowanie działań w zakresie informatycznej i technicznej obsługi strony internetowej oraz Biuletynu Informacji Publicznej ZDW, w tym zamieszczanie informacji na wniosek komórek i jednostek organizacyjnych.
11. Administrowanie portalu internetowego GUS w zakresie sprawozdawczości statystycznej ZDW.
12. Serwis naprawczy i prewencyjny sprzętu klasy PC (stacje robocze) i serwerów.
13. Instalacja komputerów i drukarek.
14. Prowadzenie ewidencji ilościowej sprzętu IT w Zarządzie Dróg Wojewódzkich
w Olsztynie.
15. Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Zespołu wynikających ze specyfiki pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: laborant budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe 4-letnie, budowlane, kierunek: budownictwo

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Laborant budowlany

NIP: 7392974001
REGON: 510751250
Adres: Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Bogdanowicz
Nr telefonu: 89 526-19-39
E-mail: paulina.bogdanowicz@zdw.olsztyn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: szczegóły na stronie bip.zdw.olsztyn.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-17