Specjalista ds. handlowych z językiem włoskim i hiszpańskim - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-06-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: "IBP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia romańska
Znajomość języków: albański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, hiszpański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1950

Miejsce pracy: JANA SPYCHALSKIEGO 28/6, 61-553 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzedaż wyrobów drewnianych na rynek francuski oraz inne kraje UE, kompleksowa obsługa klientów, rejestracja zamówień, wsparcie przedstawicieli handlowych, poszukiwanie nowych dostawców oraz monitorowanie realizacji zamówień, koordynacja różnych etapów zamówień oraz dbanie o profil internetowy firmy, współpraca z klientami z krajów Europy Zachodniej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Data zakończenia: 31.12.2027
Wynagrodzenie brutto: od 5 490 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik handlowiec*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia romańska
Znajomość języków:
  • albański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • hiszpański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ
  • dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie o kierunku filologia romańska, doświadczenie w firmie międzynaroodwej, doświadczenie w obsłudze klienta

NIP: 7773234867
REGON: 30259691500000
Adres: JANA SPYCHALSKIEGO 28/6, 61-553 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pierre Fusillier
Nr telefonu: 600-029-945
E-mail: pierre.fusillier@ibpgroup.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16

ostatnia zmiana: 2024-06-21