Laborant - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-06-13
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: chemiczne, rolnicze lub pokrewne

Numer oferty: StPr/24/0758

Miejsce pracy: Kołobrzeska 11, 10-444 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w Dziale Laboratoryjnym. Wykonywanie badań gleb, podłoży ogrodniczych, nawozów, materiału roślinnego oraz wody. Samodzielna obsługa sprzętu, w tym kalibracja oraz sprawdzanie urządzeń.
Godziny pracy 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia: 7500 zł + dodatek stażowy + premia,
pierwsza umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: laborant chemiczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, kierunek: chemiczne, rolnicze lub pokrewne
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie - chemia, rolnictwo lub pokrewne.
Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia obsłudze i wykonywaniu badań przy użyciu spektrometru emisyjnego ze wzbudzaniem w plazmie indukcyjnie sprzążonej (ICP-OES).
Umiejętność zarządzania własnym czasem, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i rzetelność.

NIP: 7393413960
REGON: 519611710
Adres: Kołobrzeska 11, 10-444 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sandra Samsel
Nr telefonu: 89 5332092
E-mail: olsztyn@schr.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv wyłącznie na adres email: olsztyn@schr.gov.pl

ostatnia zmiana: 2024-06-17