Monter-linia produkcyjna - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-06-13
Dodane przez: MCK Łódź
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 313560

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym
• Prawidłowa obsługa urządzeń, narzędzi i przyrządów
• Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z instrukcją
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.06.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 500
Opis wynagrodzenia: Czasowe ze stawką miesięczną + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
• Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych
• Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Znajomość rysunku technicznego
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność pracy w grupie, sumienność, gotowość do nauki

Krótki opis działalności gospodarczej: AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
Nr KRAZ: 28681
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Łąkowa 4, 90-563 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Liliia Bogachuk
E-mail: l.bogachuk@lodz.ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-24