Opiekun osoby starszej i\lub z niepełnosprawnością - Łęczyca, łódzkie

Data dodania: 2024-06-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracodawca: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "JA-TY-MY"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0422

Miejsce pracy: 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Organizownie prac opiekuńczo - wspierających u osoby starszej, w tym : rozpoznawanie warunków życia i poziomu możliwości psychofizycznych osoby starszej, opraowywanie planu pomocy, wsparcia i opieki długoterminowej dla osoby starszej, prowadzenie dokumentacji itp.; wykonywanie czynności opiekuńczo - wspierających u osoby starszej, w tym: przeciwdziałanie zagrożeniom zdrowia i życia osoby starszej, udzielanie pierwszej pomocy, wykonywanie czynności opiekuńczych i higienicznych u osoby starszej itp.; aktywizowanie oso9by starszej do samodzielności życiowej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Data zakończenia: 31.12.2026
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
Opis wynagrodzenia: SYSTEM WYNAGRODZENIA GODZINOWY
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Kwalifikacje: OPIEKUN MEDYCZNY / OPIEKUN ŚRODOWISKOWY / PIELĘGNIARKA/ ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ/ PIELĘGNIARZ OPIEKUN OSOBY STRASZEJ/OPIEKUN KWALIFIKOWANY W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ ( MOŻLIWOŚĆ SKORZYSZTANIA Z DARMOWEGO SZKOLENIA KWALIFIKACYJNEGO
- Umiejętność czytania dokumentacji medycznej, przestrzeganie zasad etyki zawodowej

- doświadczenia w realizacji usług opiekuńczych,w tym zawodowe wolontariackie lub osobiste lub bez doświadczenia - wówczas kandydat zostanie objęty bezpłatnym szkoleniem

NIP: 7251872735
REGON: 47320453200000
Adres: 28 PUŁKU STRZELCÓW KANIOWSKICH 71/73, 90-558 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Ciąćka
Nr telefonu: 733 440 885
E-mail: pciacka@wsparciespoleczne.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-24