Grafik komputerowy - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-06-12
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: PPUH "D.W.A" s.c A. Z. Wenus
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/1488

Miejsce pracy: Stokowa 1A, 25-702 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg. stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: do negocjacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: grafik komputerowy multimediów
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków:
Samodzielne tworzenie projektów graficznych przy użyciu programów komputerowych Adobe Photoshop oraz Corel Draw, Tworzenie projektów, logotypów, banerów, projektów na samochody, ulotek, plakatów itp. Znajomość technik druku wielkoformatowego. Umiejętność przygotowania materiałów do druku.Wiedza z zakresu grafiki wektorowej.Doświadczenie z branży miele widziane. Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej i dokładnej.
Oferujemy:
Umowę o pracę.3 miesiące okres próbny.Minimalna kwota 4400 brutto do negocjacji. Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w przyjaznej atmosferze.Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.Praca od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 tylko stacjonarnie w siedzibie firmy Kielce, ul. Stokowa 1

NIP: 9591550003
REGON: 292685342
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji reklamowych
Adres: Stokowa 1A, 25-702 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dagmara Wenus
Nr telefonu: 604 231 793
E-mail: dagmara.wenus@dwareklamy.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - CV i Portfolio, proszę wysłać na adres: dagmara.wenus@dwareklamy.pl

ostatnia zmiana: 2024-06-17