Diagnosta samochodowy. - Pińczów, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-06-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące, średnie branżowe, średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/0102

Miejsce pracy: 3- go Maja 40, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dokonywanie przeglądów pojazdów, potwierdzenie ich sprawności zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 38 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia (brutto): 38,00 zł / godzinę lub 6000 do 6500 zł. miesięcznie.
Jest możliwość dostosowania wymiaru czasu pracy lub formy zatrudnienia.
System i rozkład czasu pracy: równoważny lub do uzgodnienia
Zawód: diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia:
  • Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów
  • Obsługa komputera

Wymagania pożądane

Zawody:

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie: średnie, umiejętność obsługi komputera, uprawnienia diagnosty samochodowego, odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność, pracowitość, kreatywność, mile widziane: doświadczenie zawodowe.

NIP: 6620051733
REGON: 291183220
Adres www: www.pecpinczow.pl
Adres: Batalionów Chłopskich 173, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Bębenek
Nr telefonu: 504 969 792
E-mail: kadry@pecpinczow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-21