Kontroler jakości - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-06-12
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT MONTAŻOWO-INWESTYCYJNYCH PROMONTIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/1485

Miejsce pracy: AL.GÓRNIKÓW STASZICOWSKICH 57, 25-804 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg. stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zarządzania ryzykiem
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. zajmujące się prefabrykacją i montażem elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników poszukuje osoby na stanowisko Kontroler Jakości
Praca na terenie ; Dębska Wola k. Kielc
Zakres obowiązków; Sprawowanie kontroli jakości nad bieżącą produkcją: komponentów oraz półproduktów. Przeprowadzanie oceny wizualnej,
Przeprowadzanie kontroli jakości sprefabrykowanych wyrobów gotowych pod względem wymiarowości, jakości połączeń spawanych oraz zgodności z dokumentacją wykonawczą.Odbiory wyrobów gotowych w oparciu o dokumentację techniczną oraz o obowiązujące przepisy i normy,Zgłaszanie niezgodności i nieprawidłowości. Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań jakościowych. Udział przy tworzeniu dokumentacji powykonawczej.
Pracodawca oferuje; Prace przy ciekawych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych. Możliwość rozwoju.Możliwość uczestnictwa w szkoleniach.Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B. Niezbędne narzędzia do pracy.
Wymagania;Wykształcenie Wyższe Techniczne. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Znajomość rysunku konstrukcyjnego i izometrycznego.Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, kątomierz, spoinomierz itp.).
Mile wdziane dodatkowe uprawnienia - VT, PT, MT, UT. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym .

NIP: 9591882892
REGON: 26035421600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane.
Adres: AL.GÓRNIKÓW STASZICOWSKICH 57, 25-804 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 502383987
E-mail: monika.wojcik@promontin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - kontakt telefoniczny 502383987
e-mail: monika.wojcik@promontin.pl

ostatnia zmiana: 2024-06-21