Pomocnik stolarza - Czerwieńsk, lubuskie

Data dodania: 2024-06-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: ACC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0772

Miejsce pracy: Boczna 4a, 66-016 Czerwieńsk, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna,
- podstawowa kontrola jakości wyprodukowanych elementów,
- inne zadania związane z pomocą stolarza
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 32,5 PLN
Opis wynagrodzenia: minimum 133 godz./miesiąc
Zawód: pracownik pomocniczy stolarza*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum podstawowe, doświadczenie zawodowe preferowane w stolarni, gotowość do pracy stojącej, sprawność manualna, odpowiedzialność, komunikatywność, dobry wzrok, dokładność i precyzja w wykonyawaniu zadań, komunikatywna znajomość języka polskiego

NIP: 9731061498
REGON: 38190410800000
Nr KRAZ: 20826
Adres: BOHATERÓW WESTERPLATTE 23/007, 65-078 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Dobrowolska
Nr telefonu: 578 741 655
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-25