Terapeuta -psycholog - Opole, opolskie

Data dodania: 2024-06-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologiczne

Numer oferty: StPr/24/1134

Miejsce pracy: Alojzego Dambonia 3, 45-081 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) praca terapeutyczna z osobami z zaburzeniami psychicznymi (z niepełnosprawnością intelektualną, z chorobą psychiczną, demencją starczą),
b) prowadzenie poradnictwa i wsparcia psychologicznego.
; praca w godz. 8-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 620 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: terapeuta zajęciowy*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niezbędne co najmniej 3-miesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi (tj. z niepełnosprawnością intelektualną lub z chorobą psychiczną lub z demencją starczą, chorobą Alzheimera); doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
a)uprzejmość, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
b)pracowitość, rzetelność, umiejętność organizacji pracy oraz dbanie o jej jakość,
c)rozpoznawanie potrzeb osób z zaburzeniami psychicznymi i adekwatne do sytuacji reagowanie.

NIP: 7542464610
REGON: 531291093
Adres: Alojzego Dambonia 3, 45-081 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Kędzierska-Buczyńska
Nr telefonu: 774745021
E-mail: biuro@sdsopole.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty potwierdzające wymagany staż oraz kwalifikacje
zawodowe,CV z klauzulą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: telefonicznie umówic sie na spotkanie lub e-mail, Godziny : 9-15

ostatnia zmiana: 2024-06-25