Pracownik działu ochrony środowiska i certyfikacji - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-06-11
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: EURO EKO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1474

Miejsce pracy: 1 Maja 103, 25-614 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg. potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kontrolowanie i weryfikacja działań firmy zgodnie z przepisami ochrony środowiska i ustawy o odpadach. Obsługa bazy BDO. Analiza dokumentacji zgodnie z przyjętą procedurą firmową. Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji w oparciu o wewnętrzne wytyczne
Wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów. Obsługa mailowa i telefoniczna klientów
WYMAGANIA:Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ochrona środowiska, inżynieria środowiska. Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska. Dobra znajomość pakietu MS Office. Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i danych.Motywacja do pracy, zaangażowanie, samodyscyplina. Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu swojej pracy
Pracodawca oferuje; Umowę o prace. Ubezpieczenie na życie.Kartę MultiSport. Przyjazną atmosferę. Pracę w zgranym, otwartym i kreatywnym zespole

NIP: 9591945291
REGON: 26056506000000
Adres: 1 Maja 103, 25-614 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 797383756
E-mail: olasak@euro-eko-polska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt z pracodawcą tel; 797383756 w godz od /8-16/ lub e-mail; olasak@euro-eko-polska.pl
Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą informacyjną:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Eko Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa w Kielcach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz .Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

ostatnia zmiana: 2024-06-21