Główna księgowa/księgowy - Paczków, opolskie

Data dodania: 2024-06-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracodawca: "FAMAD" FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0823

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 28, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizowanie własnego stanowiska pracy oraz podległych pracowników zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż., ergonomii oraz ochrony środowiska. Prowadzenie rachunkowości organizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Organizowanie i kontrolowanie rachunkowości. Ocenianie sytuacji finansowej. Opracowywanie strategii i procedur pozyskiwania środków finansowych dla działalności jednostki. Koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z obsługą finansowo-księgową. Kontrolowanie wydatków i zapewnianie efektywnego wykorzystywania zasobów finansowych. Kontrolowanie i weryfikowanie prawidłowej kwalifikacji operacji gospodarczych. Nadzorowanie prawidłowości rozliczeń z budżetem i ZUS. Nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań i wpływu należności. Sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz ustalanie wyniku finansowego. Sporządzanie raportów na potrzeby organizacji i instytucji zewnętrznych (m.in. US, ZUS, GUS, banki). Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość), 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym i podatku VAT, biegła znajomość prawa bilansowego, doświadczenie w przygotowaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych i bankowych, praktyczna znajomość systemów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość obsługi programu Comarch OPTIMA, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność.

NIP: 7531009569
REGON: 53103379300000
Adres: WOJSKA POLSKIEGO 28, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Fluder
Nr telefonu: 774390084
E-mail: kadry@famad.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-24